Historie

Myslím, že prvopočátek TPJ se zrodil u Andyho v kuchyni, během našich společných a v podstatě nikdy nekončících dýchánků – nemusím zdůrazňovat, že rozhodně ne čajových, že ano?

Spousta nocí, dní, rán, odpolední, obědů strávených tlacháním, doplňováním tekutin a jamovaním. Vždy před, po, nebo během koncertování s Katapultem.

Vlastně si ani úplně nevybavuju, kdy se našich posezení a jamů začal účastnit Johnny. Prostě tam tak nějak najednou byl … on to tak prostě má.

A jak známo – vždycky měl svůj jasnej cíl ….

Ještě beze jména jsme začali vystupovat na večírcích, narozeninách, svatbách … do chvíle, než jsme jednou po koncertě s Katapultem zastavili u pumpy a tam – přiznávám zcela neskromně – se díky mně zrodil název. (Nicméně to je jiný příběh a nebudu vás tím zatěžovat. Pokud vás to hodně zajímá, můžete si koupit brožurku, kde je vše vysvětleno … viz. e-shop TPJ:-D).

O Josém jen rychle – je starší, tak aby vydržel – přidal se někdy později, nejdřív jako přátelská výpomoc, no a pak si ty conga už začal stavět jen pro sebe. Nikoho se na nic neptal, prostě se přidal.

A teď – teď Katapult nehraje!

Přišel čas.

Natočili jsme a brzy vydáme naše první album. Koncerty budou následovat.

Tak nám držte palce.

Ondřej